  4. Моторы (2шт X+Y) с зеркалами Relfar FWH30-DS10E-V3
Моторы (2шт X+Y) с зеркалами Relfar FWH30-DS10E-V3 #222007
ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Замовити
Розхідники лазерної різки
  • новинка
    124312
    Сопло одинарне 2,5mm D32 H15 M14 type С
    D38,1х1,6 мм, Захисне скло
    350.
    Гофрозахист HSG (2 передніх з металевими пластинами + 2 задніх) для моделі 3015Х
    3mm, подвійне сопло D25, H15мм M12 ECU TF
  • новинка
    362727
    Ролик подачі дроту для лазерного зварювання під дріт 1.2/1.6 стиль V Megmeet/ESAB (діаметр 30мм, товщина 12мм, отвір 14мм) CLONE
    K10 1mm, одинарне сопло D13, H17мм M10 Bystronic
    Фільтр для промислового рекуператора C2.1200.20.PTF (340х1200мм)
    0,8mm, подвійне сопло D28, H15мм M11 Precitec
    1mm, одинарне сопло D28, H15мм M11 Precitec
    1,4 mm HSG, одинарне сопло D28, H15мм M11 Precitec
    2,5mm HSG, подвійне сопло D28, H15мм M11 Precitec
    6mm, одинарне сопло D28, H15мм M11 Precitec
    Фокус D37 F200 (Double-Convex + Meniscus for 0-20kwt) for Precitec ProCutter 2.0 (non original)
    Nozzle connector BT210S
    27,9x4,1 до 3 кВт, Захисне скло
    115.
    Locking Ring - Au3Tech A200/A230 M33x1
  • новинка -7%
    Кутовий з'єднувач зовнішній діаметр верхньої частини - 2,6 мм Різьба нижньої частини - М3х0,5
    Кільце ущільнююче 34х26х2.7 для SUP 22C
    Датчик обмеження вимикань PNP
    650.
    AirTAC Fluid Control Valve 2S030-08A
    Мотор (1шт) с дзеркалом DWT20 Galvamotor
    Сопло одинарне BOCI M8 D11 H19 3D 1.4 mm
    Optical cable MAX 50/250/10М для зварки до 3 кВт
    Димотяг для маркувальника, 100W
    1 mm, подвійне сопло D32, H15мм M14 Raytools Type A
    Сопло одинарне EAC D25 M11 H15 6 мм хром