  4. Прижимне кільце для захисного скла 30х5 WSX KC13/15/NC30 (габарит 36х27х4 мм)
Прижимне кільце для захисного скла 30х5 WSX KC13/15/NC30 (габарит 36х27х4 мм) #232320
ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Замовити
Розхідники лазерної різки
  • новинка
    212331
    Захисне скло 10x1 до 6 кВт
    240.
    Фокус D37 F150 (Double-Convex + Meniscus) - 2 шт
    2 mm, одинарне сопло D24, H10 M8 Trumpf
  • новинка
    362811
    Провід керування лазерним пістолетом Qilin DWT22
    121R8323 Fluid Control Valve Solenoid Valve
    1,5mm, подвійне сопло D32, H15мм M14 Raytools Type A
    Nozzle connector BM109
    Nozzle connector BM06K F150
    1mm HSG хром, одинарне сопло D28, H15мм M11 Precitec
    25,6х20,5х3,5х2,2 для скла 22,35x4,1 ущільнююче кільце
    Delixi пневматичний електромагнітний клапан 2V025-08 DC24V
    1mm, одинарне сопло D28, H15мм M11 Precitec
    Захисне скло 35x4 до 10kW
    180.
    Фільтр Mann Filter W 962 масляний
    500.
    Сопло подвійне BOCI M8 D11 H19 3D 4.0 mm
    Сопло подвійне 1,2 mm хром D32 H15 M14 type C
    Датчик протоку води TY-33 KZ-X4 (для чиллерів S&A TEYU CW5200, CW5000, CW3000)
  • новинка -7%
    Кутовий з'єднувач зовнішній діаметр верхньої частини - 3,5 мм Різьба нижньої частини -М5х1
    Сопло подвійне BOCI M8 D11 H19 3D 1.8 mm
    Фокус D20 F800 Т4,5 SUP 20T/21T/23T (Plano-Convex)
    1,2mm хром, одинарне сопло D10,7, H22,2мм Raytools Empower
    Захисний кожух для лазерного маркувального верстата під стійку до 800мм
    Клапан в.т. 5610141530 ed05 aventics
    Гофрозахист (2 передніх з металом + 2 задніх) для моделі GF6025 (габарит 91x194x106, L max - 6800мм)
    Protective Window Cartridge Lower 27.9x4.1 for Raytools BMH110/111
    Фокус D37 F150 0-15 kW (Double-Convex + Meniscus) - в сборі
    Кераміка D31 H13,5 mm M11 for Precitec NC63A
    Сопло подвійне H34 M11 Bevel for BOCI 3.0 mm
    Locking Ring - Raytools BM115, BT220, BM06K
    Сопло одинарне H34 М11 Bevel BOCI 1.8 mm